תסרוקות ערב

גלריה

 

 

שיער הוא חוויה חושית שלמה. שיער ארוך, בינוני וגם קצר, כשהוא מטופל ומעוצב כהלכה, מושך מיד המון תשומת לב, ממסגר את הפנים באופן מושלם, ותומך בהופעה כולה.

 

תסרוקות ערב

בתסרוקות ערב, תחילת העבודה בעיבוד בסיסי של השיער, כהכנה לתסרוקת או פשוט כדי להביא אותו למראה חי, בריא, גמיש וקפיצי, כך שגם במראה הכי פשוט – שיער פזור, השיער פשוט מסתדר נהדר.

אפשר לבחור במראה של שיער פזור ברובו, איסופים קלילים במראה מרושל, וגם תסרוקות מוקפדות.

עיבוד בסיסי בפן גלי (אהוב עלינו במיוחד!) נותן מראה טבעי לשיער. בפן חלק הקצוות ישרים לחלוטין, והמראה מעובד יותר.

את חומרי העיצוב לתסרוקות ערב אנחנו מחדירות בהדרגה, כדי לא ליצור עומס על השיער.

הטכניקות והאביזרים המיוחדים שלנו מאפשרים לנו ליצור שזירות יפהפיות מהשיער עצמו בכל שלב של התסרוקת, לכן אין לנו צורך להתקבע על מראה מסוים מראש, ואפשר לעבוד בצורה מודולארית וגמישה יותר.

בבניית תסרוקות ערב אנו מתמודדות לעיתים קרובות גם עם סוגי שיער לא פשוטים, אבל נהנות למצוא פתרונות יצירתיים ולהצליח לגרום גם לשיער סורר – להתמסר.

תסרוקות לאירועים מיוחדים

תסרוקות מהוות את אחד הבסיסים החשובים ביותר להופעה כולה. גם באירועים מסוגים שונים, כמו ימי הולדת, בריתות, בת-מצווה, בר-מצווה, או החתונה של החברה הכי טובה, נשף סיום, מסיבת סילבסטר ואפילו מסיבת פורים, תסרוקת ערב יכולה להוות קישוט בפני עצמו גם עם בגדים סולידיים יחסית, היות והיא מושכת תשומת לב מיידית לפנים, ועובדת מבחינה גיאומטרית על תפיסת כל הגוף כולו.

 

תסרוקות לשיער מתולתל

בדרך כלל (אלא אם נתבקש אחרת), נשאף לשמר את מראה התלתלים הטבעיים, ורק ללטש אותם למראה נקי יותר ולנטרל את הנטיה שלהם להתקרזלות.

תסרוקות לשיער דק או דליל

מנסיוננו, ניתן ליצור נפח עד פי 2 מהמקור, ברוב סוגי השיער, במידת הצורך. אנחנו דואגות לבנות את התסרוקת כך שלא תחשוף שבילים מיותרים. ובמקרה שהלקוחה מבקשת, עובדות עם תוספות שיער.

 

לקריאת המדריך לשיער חלק או גלי לחצי כאן

תסרוקות לשיער קצר

עיבוד טוב בדרך כלל יעשה את העבודה, אבל יש לנו גם תסרוקות מעניינות המותאמות במיוחד לשיער קצר (אורך צוואר). ניתן לשלב גם תוספות שיער.

תוספות שיער

בדרך כלל אנחנו מסתדרות מצוין עם השיער המקורי, אך זוהי אופציה לא רעה למי שרוצה להאריך את שערה או להוסיף לו נפח. אנחנו עובדות עם כמה סוגים של תוספות, וגם כאן יש לנו רעיונות יצירתיים. השילוב שלהן בשיער הקיים הוא סמוי לחלוטין. את תוספות השיער אנו רוכשות עבור הלקוחות בהתאמה אישית.

תכשיטי שיער

קשתות, מסרקות, סיכות בודדות, או שבלולי שיער מיוחדים, תכשיטי שיער מהווים אופציה מצויינת לשדרוג כל תסרוקת. במיוחד בתסרוקות הפשוטות מאוד, נגיעת תכשיט הופכת מיד את המראה למעניין, שיקי ומוגדר יותר.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: