תסרוקות כלה לשיער מתולתל

כלות מתולתלות רבות שואלות אותנו איך אנחנו ניגשות לעבודה עם שיער כמו שלהן. לפעמים הן שומעות אצל אנשי מקצוע כי אין מנוס מלהחליק אותו לגמרי, ואז לסלסל אותו מחדש. אבל כך נוצרת בעיה חדשה: השיער מאבד את המרקם הטבעי שלו, והתלתלים החדשים לרוב אינם דומים לתלתלים המקוריים. לכן, עבור מי שחשוב לה לשמור על המראה הטבעי גם בשיער, נבחר בדרך שונה.

 

 

אנחנו שואפות לשמור על המרקם הטבעי של התלתלים, וגם על הגודל המקורי שלהם, ושיטת העבודה שלנו בדרך כלל אינה כוללת החלקה מאסיבית של השיער, אלא אולי רק חלק קטן ממנו, כאשר ברוב השיער אנחנו עובדות על התלתלים הקיימים, מעבדות בעזרת חומרי עיצוב מתאימים, ונותנות תשומת לב לכל תלתל ותלתל.

 

 

יש כמה יתרונות לשיער מתולתל, כשאוספים אותו לתסרוקת: קל יחסית לתפוס אותו בסיכות, יש לו נפח טבעי, כך שגם תסרוקות פשוטות מאוד, שמזכירות קוקו גבוה, בתוספת אביזר מיוחד, כבר נראות מאוד מעוצבות. הסוד הוא בנפח: התלתלים יוצרים נפח וקפיציות לתסרוקת, ויוצרים את הגיאומטריה הנכונה שעובדת עם המראה השלם.

 

general-bridal-hair--27

 

יש תסרוקות לתלתלים שמשלבות יותר טקסטורות של שזירה בחלק מהן.

 

 

 

 

חשוב לדעת, שהתלתלים אינם נוקשים כלל, ונשארים רכים וגמישים לאורך כל האירוע.

 

 

יש תסרוקות בהן נותנים לתלתלים פשוט ליפול בטבעיות מתוך נקודת האיסוף, וישנן תסרוקות יותר 'ארוזות'. את הלוק הסופי אנחנו מחליטות ביחד עם הכלה.

 

 

קישוטי שיער תמיד מבורכים ומוסיפים המון.

 

 

לכלות המתולתלות – עצה לקראת החתונה: כיוון ששיער מתולתל נוטה להיות יבש, חשוב להקפיד לטפח אותו בחומרים נכונים, ובעיקר לא להגיע עם קצוות שיער שרופים ומפוצלים. זה נכון לכולן, אבל בשיער מתולתל זה בולט באופן מיוחד, ובעיקר בתסרוקות שרוב הדגש בהן הוא על המרקם היפה של התלתלים.

 

צילומים: שי-לי עוזיאל, "שלוש צלמות", רוית תורכיה, בנימין אדם, ג'ינג'ר צלמים.

להשאיר תגובה

שדות חובה מוסמנים ב *, האימייל שלך לא יפורסם