נתי מור

אני נתי, נשואה למשה ואמא ליובל, לליעד ולאדר. גרה בהוד השרון.

בוגרת תואר ראשון בלימודי חינוך ואמנות (B.Ed) במדרשה לאמנות, וקורסים לאיפור ותסרוקות  בארץ ובחו”ל. מאז שנת 2000, עובדת בעיקר באיפור ותסרוקות לכלות, ובהדרכת איפור ותסרוקות לקבוצות וליחידים, בהכשרות מאפרים ומסרקים, ובפיתוח קורסים ייחודיים לנוער בסיכון, המשלבים אמנות ויופי.

 

הכמיהה ליופי ליוותה אותי מאז ומתמיד. הדחף לארגן דברים בצורה יפה והרמונית, וראיית הפרטים הקטנים, הכל-כך משמעותיים בעיני. 

 

בשנה שלאחר סיום לימודי תואר ראשון בחינוך ואמנות במדרשה, בעודי מתלבטת אם אפשר בכלל להתפרנס מכשרון לציור ופיסול,  שמתי לב שהנושא האהוב עלי ביותר בעבודות האמנות היה תמיד בני אדם. עברתי על תיק העבודות ששמרתי, ומצאתי בו הרבה רישומים ופסלים פיגורטיביים של פורטרטים ומודל עירום.

 

פנים אנושיות מסקרנות אותי בלי גבול. אני אוהבת להרכיב להן סיפור ולבנות להן דמות, למתוח את הגבולות המוכרים ולשנות אותם. חלק מהדמויות האלה נוצרות בהפקות צילום מיוחדות שאני יוזמת או לוקחת חלק בהן.

 

אבל יותר מכל, אני אוהבת את המפגש האמיתי עם הנשים שמגיעות אלי לקראת חתונתן. את האפשרות לצלול לתוך אדם אחר, לדלות פרטים יפים ואהובים, ולאפשר להם לזהור ולהאיר סביב. ביום של אירוע חשוב ומרגש, מתאפשר המגע הכל כך מיוחד הזה, בתוכו אני מוצאת את עצמי בסוג של טראנס יצירתי, וממנו אני מוציאה המון יופי, והמון התרגשות. 

 

 

במהלך השנים לימדתי עבור בתי הספר לאיפור – ‘גיורא שביט’, ‘עדה לזורגן’ ו’גודה’, והנחיתי קורסים מקצועיים וסדנאות חוויתיות שיצרתי עבור מכללת ‘אמית פ”ת’, עיריית הרצליה, עמותת ‘עלם’, עמותת ‘ידידים’, ועוד.

 

לאחר 12 שנות פעילות ולקראת הולדת בני השלישי, הקמתי צוות איכותי ומיוחד, שיתמחה כמוני באיפור כלות ובתסרוקות כלה בפרט, ובאיפור ותסרוקות בכלל, ובהדרכה של איפור ותסרוקות ללקוחות פרטיים ולקבוצות. חיפשתי אנשי מקצוע בעלי יכולת טכנית גבוהה, רגישות גבוהה ואהבה לבני אדם, יכולת ראייה מרחבית יחד עם תשומת לב לפרטים קטנים, ובעלי תודעת שירות גבוהה. 

 

בכל יום אני שואלת את עצמי מחדש האם אני במקום הנכון. כל עוד התשובה חיובית, אני ממשיכה. אני כאן, כי המקצוע שבחרתי משלב לא רק אמנות ואסטתיקה, אלא גם מפגש עם אנשים ביום מאוד רגיש שלהם, ואת האפשרות להיות שם עבורם ולשמח אותם. בשבילי זה מושלם. 

 

אשמח לפגוש אותך,

נתי מור