מה חשוב לדעת על חתונות שישי צהריים?

חתונות שישי צהריים מתחילות מוקדם, מוקדם מאוד אפילו, אם מסתכלים על זמן ההתארגנות של הכלה, שהוא חלק בלתי נפרד מיום החתונה.  אנחנו מגיעות אל הכלה בין השעות 6:00 – 7:00 בדרך כלל, תלוי בכמות האנשים להכין, ומתחילות בהכנות. מה שאומר שהבית מתחיל להתעורר לפני כן. בחתונה של ענת בני הבית זרמו בהדרגה מנומנמת – כל פעם הופיעה מישהי נוספת להתאפר ולהסתרק, ואילו אצל מריה כולם כבר היו בסלון וקיבלו את פנינו.

 

איפור לחתונת צהריים בדרך כלל יהיה עדין וטבעי יותר מאיפור לחתונת ערב, בעיקר בשל תנאי התאורה שיובילו את רוב הצילומים. בבוקר האור עדיין רך יחסית, אבל בצהריים יהיו קונטרסטים קשים, ואיפור בגוונים חזקים עלול להיראות נוקשה מדי ולא מתאים. השלב של האור העדין של תאורת הלילה בגן או באולם שקיים בדרך כלל בחתונות ערב לא מתקיים כאן, ולכן עדיף להתאים את האיפור לתנאי אור חזק וישיר.

  

 חתונה ביום שישי

 

בעיצוב התסרוקת לכלה, אנחנו לוקחות בחשבון תנאים חמים יותר מאשר בערב, ולכן נדרשת הכנה קפדנית שתשדרג את מרקם השיער ותשמור על עמידותו גם בחום היום.

 חתונה ביום שישי

 

בדרך כלל המראה המבוקש לחתונות יום, מטבע האווירה הקלילה המאפיינת אותן, גם הוא קליל, טבעי יותר ולא מתאמץ.

 

 

למי שחושבת שהמשמעות היא פחות השקעה בארגון הכלה, צפויה הפתעה. למרות הגימור הטבעי למראה, ואפילו על אחת כמה וכמה יותר, נשקיע בהכנות שמאחורי הקלעים, כדי שלבסוף התוצאה הסופית באמת תהיה משכנעת ועמידה לאורך כל היום ובתנאי מזג אויר חמים יותר ובתאורה החדה יותר של חתונות הצהריים.

 

חתונה ביום שישי

להשאיר תגובה

שדות חובה מוסמנים ב *, האימייל שלך לא יפורסם