את ויקטוריה הכרתי במהלך אחד הקורסים שלי. בזמן שהצגתי את עצמי בפני התלמידות, היא הודיעה לי שדיברה איתי פעם לפני שהתחתנה, וביררה על תסרוקת ואיפור כלות. "חבל באמת שלא באתי אלייך אז" היא אמרה. "לא נורא. יש הרבה טובים". והמשכנו בשיעור.

כעבור זמן מה קיבלתי טלפון מלקוחה מתעניינת. "זו ויקי. מהשיעור. אני מתחתנת. שוב. התגרשתי. זו היתה טעות. עכשיו אני רוצה אותך".

לאפר מאפרת זה אתגר מיוחד. הדיאלוג הוא ממקום אחר, ויש גם הרבה יותר ביקורתיות. הזכרתי לעצמי שאני כאן בשביל לשמח כלה, ואמרתי לאגו שלי לקחת צעד אחורה ולתת לויקי להוביל. בהתחלה היא הסתייגה מהתזת המייקאפ, לאחר שחוותה את השיטה הזו ככבדה מדי. זה נכון שאם מתיזים עוד ועוד שכבות גם המייקאפ הקליל הזה ייראה כמו עיסה עבה. הבטחתי לה שאני דווקא עוצרת בשלב מוקדם, כדי לבחון יחד את המרקם. היא השתכנעה כשראתה את זה בפועל. אוורירי. נשמנו לרווחה.

יחד איתנו היתה במלון חברה טובה. היתה התרגשות והיה קצת לחץ. אבל כיף. תהיתי איך זה מרגיש להתחתן בפעם השניה. קיבלתי רושם שהפעם זה כל כך נכון, בייחוד בהשוואה לפעם הקודמת. אחר כך כשראיתי את התמונות, שלה בהכנות, של בן הזוג שלה עוטף אותה בחיבוק ענק, הבנתי שהיא פשוט היתה באקסטזה.

 

לתסרוקת הכלה של ויקטוריה

לאיפור הכלה של ויקטוריה