הגר. כלת פורים

 

הגר התקשרה בגלל תוספות שיער. יש לך? אני חושבת שאני חייבת. וסיפרה שיש לה שיער דליל. מאוד. בנות נוטות להקצין עניינים גופניים שכאלה. אני בדרך כלל מסתדרת עם מה שיש. "אפשר לנפח. ואפשר גם תוספות". "את לא מבינה" היא אמרה לי, "הייתי אצל מישהי שמסרקת ומאפרת כלות. בשניה שנכנסתי אליה היא הסתכלה עלי ואמרה: טוב, עם השיער שלך אין לי מה לעשות. בואי נדבר על איפור כלות".

הייתי מזועזעת מחוסר הרגישות של בעלי מקצוע מסוימים. מיד הזמנתי אותה לפגישה.

 

החתונה היתה בפורים. ידעתי שהולך להיות יום גדוש ושמח. הגעתי לאחד הבתים החמים ביותר שהכרתי. משפחה עוטפת, עם תחושה חזקה של אחווה וגאוות יחידה.

התחלנו לעבוד.

את השיער ניפחנו בקבוצות קטנות, שאותן הידקנו באופן רנדומלי וטבעי. ראיתי שאין צורך בתוספות השיער שהבאתי איתי ליתר בטחון (הגר היתה מאושרת!).

תהליך האיפור זרם באינטואטיביות. זה כיף אדיר, להגיע למקום שהאנרגיות בו משוחררות ושמחות. איפור "מעושן-לייט" עם נגיעות של ירוק.

hagar8

hagar5

כל המשפחה היתה סביבנו כל הזמן. גם האחיות המקסימות הסתרקו והתאפרו.

 הגר. איפור כלה

hagar4

hagar3

אחותה של הגר עסקה בהנדסת הקפה המושלם, כששאר הנוכחים התחילו למדוד את הפיאות המיועדות לאורחים. האווירה התעלזה מרגע לרגע, אפילו היו שם ריקודים, עד נקודת השיא שבה סבתא וסבא מכובדים עמדו עם פיאות צבעוניות על הראש וגרמו לכולם להתפוצץ מצחוק.

hagar7

 
"איזה כיף שאני נמצאת ברגעים כאלה", חשבתי לעצמי. באותו הרגע נעמד לידי האבא הסימפטי, ואמר לי בשקט: "אז בעצם מה שאת עושה זה לא רק איפור ותסרוקות… את בעצם נכנסת לאנשים, למשפחות, לרגעים מאוד אינטימיים שלהם, ועוברת את החוויות האלה איתם".
זה נכון, המקצוע שלי קונה לי זכות לפגוש משפחות במקום מיוחד מאוד שלהם, וגם לא נדיר שקורה לי, כמו במקרה הזה לדוגמא, שאני כל כך מוקסמת שמתחשק לי להמשיך להיות איתם עוד קצת, גם בלי קשר לחתונה.

hagar6

ומה הגר עצמה חוותה בחתונה? תוכלו לקרוא כאן