גליה. כלה ג'ינג'ית

גליה היא אחותה הקטנה והאסרטיבית של שכנתי היפה, נועה, מה שהתווה את ההיכרות בינינו למשהו לא פורמלי. כנראה שנפגשנו כבר כשבאתי לקחת חלב, או איזה ילדון שהשתרבב לדירה ממול.

גליה התברכה בשיער מהאגדות – מלא, גולש, בריא, וג'ינג'י עד כאב, ובעיניים ירוקות מדהימות. כשהיא הודיעה לי שהיא מתחתנת, ממש שמחתי. גם בשבילה, אבל בעיקר כי היא נתנה לי לשחק לה בשיער ולהשתולל על העיניים שלה.

ביום חתונתה הגעתי לחדרה המרווח במלון. גליה היתה כל כך קולית בכל ההתייחסות שלה, ויחד עם נועה ועוד חברה (ג'ינג'ית!), שררה בחדר נינוחות ביתית ממש. היה קליל ונעים. אני מאחלת אווירה כזאת לכל הכלות שלנו!

 

  

 

למרות שההנחיות מצד הכלה נטו בחוזקה לסגנון תסרוקת מרושל עד זרוק, היא איזנה את זה בבקשות דרמטיות יותר באיזור הפנים והעיניים. מתחילים איפור…

 

 

לגליה פנים אובאליות-עגולות, שטח עפעפיים גדול, גבות עבות מסודרות, ושפתיים בעובי בינוני. היא ביקשה איפור כלה צבעוני ודרמטי שמדגיש את העיניים, ולכן בחרנו בגוונים של כחול-ירוק בשילוב זהב ופנינה ותיחומים כהים, אשר מעמיקים את גוון העיניים וגם  נותנים קונטרסט יפה לגוון הכתום של השיער. 

 

 

בנוסף, יצרנו הצללות עדינות במסגרת הפנים כדי להצר ולחטב אותן, ואת השפתיים משחנו בגוון אפרסק-ורדרד, כדי להשאיר אותן ניטרליות גם ביחס לעיניים, וגם מכיוון שגוונים בהירים עוזרים לשפתיים להיראות מלאות יותר.

 

 

 את השיער המופלא של גליה – הגולש, המשיי, המלא, והכל כך גי'נג'י, היא דרשה לארוז לה ללחמניה מבולגנת. התפשרנו על לחמניה מסוגננת.

 

 

 

כיף לחזור הביתה אחרי יום עבודה כזה. הזמנתי מיד את שכנתי הטובה לקפה, בתוספת ארגון זריז לחתונה של אחותה.

 

 

השתתפו:

צילום: גדי סיארה 

שמלה: רינה בהיר

תכשיטים: אוסף פרטי

נעליים: אוסף פרטי