בר. כלת תחילת העונה

בשניה הראשונה שבר התיישבה מולי בסטודיו, היא נראתה לי שמיימית. עור חיוור, גבות בהירות, שיער ג'ינג'י מלא. עדינות ואלגנטיות בכל מה שהיא משדרת. וצוואר ארוך וברבורי. היה תענוג  לדבר איתה, ולמרות שהייתי לקראת לידה והתחייבתי לדאוג לגיבוי למקרה שלא אוכל לחזור לעבודה, לא כל כך רציתי להעביר אותה לטיפול של מישהי אחרת, טובה ככל שתהיה… רציתי לטפל בה בעצמי.

ולכן, כמה חודשים אחרי לידה, במצב בו הכוחות עוד לא חוזרים במלואם, והלילות הם לא ממש זמן לנוח, מצאתי את עצמי לוקחת את העבודה, את התינוק, את המטפלת ואת כל הסטודיו על עגלה, ונוסעת אליה ביום החתונה שלה. 

כשנכנסנו לדירה של אמה, חיכו לנו חבורת נשים חייכניות ונחמדות: בר, אמא, ושתי חברות טובות: דנה התוססת – בתפקיד צוות בידור ונערת המים, וגלי הרגועה שאיזנה את האווירה והשרתה שלווה בריאה.

בר ביקשה איפור כלה מודגש אך אוורירי, ותסרוקת כלה במראה אסוף מרושל.

לבר תווי פנים אובאליים, קו לסת עדין, עיניים שקדיות, גבות בהירות מאוד, שפתיים מלאות ועצמות לחיים מודגשות. המראה הכללי נקי, כמעט שקוף, בשל הגבות הבהירות והעור החיוור שלה. כל היופי הזה ממוסגר ברעמת שיער בריאה, ארוכה וגלית, בגוון חום אדמוני.

 

 

בר נראתה נרגשת, וניסתה לשמור את עצמה 'על אש קטנה'. היא היתה מוכנה לאורח הקטן שהבאתי, ושמחה לראות יצור כל כך מתוק ביום החתונה שלה. בהסכם שלנו היה תכנון הזמנים שכולל הפסקות הנקה אפשריות, ואפילו קיבלתי חדר הנקה פרטי!

כשהתחלנו לעבוד,כל כך שמחתי על ההזדמנות להזכר למה אני כל כך אוהבת את מה שאני עושה. בר היא הכלה המושלמת ל'סיפתח' של השנה, אחרי חופשת לידה. 

 

 

בר הצליחה להתמסר, לסמוך לגמרי, להירגע ולהנות.

 

 

זה המצע המושלם לעבודה מוצלחת. הכל משוחרר, הנאה מרחפת באוויר, ואז האצבעות מטיילות ועושות את מה שהן יודעות הכי טוב: לפסל, לצייר, ליצור. 

 

 

לגעת ולאהוב

 

 

להכנס פנימה ולצאת עם עוד מנה של יופי. 

 

 

כשהיא הלכה להתלבש וחזרה, והרמתי את העיניים פתאום וראיתי אותה, עלו לי דמעות בעינים. היא היתה פשוט מושלמת. 

 

 

זה היה זמן מצויין לתרגל 'איך לבכות בחתונה בלי למרוח את האיפור' (עם טישו מסודר על האצבע). 

רק לאחר הגימורים האחרונים, נכנסה המטפלת עם התינוק המתחשב שלי, שעמד יפה במצופה ממנו, וחזר לארוחה נוספת רק כשהכלה היתה כבר מוכנה.

 

 
 

השתתפו:

צילום: אלי מעייני

שמלה: גדי אלימלך

 

 

 

 

 

להשאיר תגובה

שדות חובה מוסמנים ב *, האימייל שלך לא יפורסם