איפור ערב

גלריה

 

 

בלי לגנוב את ההצגה מהכלה, איפור ערב עדיין צריך להיות מרשים. זה יכול להתבטא בהדגשת תווי הפנים בצורה עדינה ואלגנטית, וזו יכולה להיות גם ההזדמנות שלך להתפרע במראה דרמטי יותר: איפור עיניים מעושן, הברקות מיוחדות, תוספת ריסים, מראה משורטט או אודם נועז, אם תרצי.

 

איפור לאירועים – תהליך העבודה

התהליך שלנו הוא הדרגתי, 'מהקל אל הכבד', ואנו בונות אותו יחד איתך עם מספר 'נקודות יציאה' בדרך, בהן תוכלי לאשר כי אנחנו בכיוון הנכון. כך אנחנו מצליחות להתכוונן למראה הרצוי והמחמיא לך ביותר.

 

מתחילים בבחינת תווי הפנים ומרקם העור, ניקוי קל והכנה לאיפור ערב בתכשירי סרום ייחודיים המכווצים את הנקבוביות, מחליקים את העור, ומעוררים אותו לחיים.

 

בשלב הזה נתייחס גם לסוג העור ולבעיות מיוחדות – עור יבש מאוד, הצטברות תאים מתים, עור  שמן עם נטיה להברקה, פצעונים, נטיה לאדמומיות, פיגמנטציה, כהויות מתחת לעיניים, נטיה לגלי חום בגיל המעבר, הזעה מוגברת, ועוד. נדאג גם ללחח את השפתיים כדי שעד שנגיע לשלב הטיפול בהן, הן כבר יהיו רוויות לחות.

 

ללקוחה המתלבטת בין מראה טבעי ונקי, לבין מראה מודגש, משורטט או מעושן, ושוקלת אפילו מראה בהשראה תקופתית אופנתית, אין בעיה: אנחנו עובדות כאן יחד. נתחיל לאפר בעדינות, תוך בניה הדרגתית של האיפור, מהקל והטבעי אל הדרמטי והכבד יותר.

 

איפור טוב יכול ליצור אפקט של מתיחת פנים קטנה, כיוון שבעזרת שימוש נכון בהצללות והארות, אנחנו יוצרות אשליות אופטיות ש'מזיזות' מעט את המבנה הקיים למקום אידאלי יותר.
שימוש בצבע בשיטה הדרגתית ולפעמים בגוונים חצי שקופים, מרענן מאוד את הגוונים הקיימים, מבלי לכסות אותם ממש.

 

איפור ערב לבת מצוה

נערות צעירות המתארגנות לקראת בת המצווה שלהן, זקוקות בעיקר לתחושה חגיגית וזוהרת. אנו מקפידות לשמר את התום תוך הדגשה עדינה במיוחד

לתווי הפנים שלהן.

 

איפור ערב לנשף סיום תיכון

נערות בגילאי תיכון משדרות לרוב רעננות וגמישות שאותן נרצה לשמר במראה הפנים, ומצד שני עשויות להתמודד עם בעיות עור אופייניות, כמו אקנה, אדמומיות או קילוף בשל שיזוף יתר. עבודת האיפור שלנו תדגיש את מרקם העור הצעיר שלהן. באיפור העיניים, השפתיים והלחיים שלהן נוכל לשחק לכיוונים נשיים יותר, תוך שמירה על קו מעודן המציג אותן במיטבן.

 

איפור לאירועים לגילאי שלושים פלוס

ללקוחות שחצו את שנות ה-30 שלהן, נתאים טכניקות עבודה עדינות במיוחד, למניעת גירוי באיזור העיניים, ולמניעה של הדגשת קווי הבעה וקמטים עדינים בעור, כפי שעלול לקרות לפעמים בשימוש לא נכון במייקאפ ובקונסילר.

 

איפור ערב למסיבות

מסיבות הן הזדמנות מצויינת לאפשר ביטוי עצמי נועז ומשוחרר יותר מהרגיל, והאיפור שלך יכול להיות הצעד הראשון. נתבונן יחד על סגנונות שונים באיפור ומה הם משדרים, ונדריך אותך למצוא את הדמות האהובה עלייך מתוך המגוון שקיים בך, אותה תרצי להחצין.

 

איפור ערב: איפור לאירועים

המושג 'איפור ערב' מתייחס לאיפור המותאם לאירוע חגיגי ולא שגרתי, עבור משפחת הכלה, מלוות הכלה הנמצאות איתה, וגם לאירועי בת מצוה, בר מצוה, בריתות, ימי הולדת, נשף סיום תיכון, או טקסים מיוחדים. איפור ערב זוהר במיוחד מתאים למסיבות כמו הסילבסטר, ובנוסח היצירתי שלו יכול לשמש גם כאיפור למסיבות פורים.