באיפור קליל ונעים לעור, ובפנים חלקות, קורנות ושמחות…

כחלק בלתי נפרד מתהליך האיפור שלך, הכי חשוב לנו שתזהי את עצמך, ולא תרגישי מחופשת. שתוכלי להתרגש ועדיין להישאר רגועה…
ושרגע לפני שהכל מתחיל, באמת תפגשי את עצמך: האשה הכי יפה שהכרת.

 

אולי את רגילה להתאפר ביום יום ואולי ממש לא, אולי את יודעת בדיוק איך את רוצה להיראות ביום החתונה ואולי את צריכה עזרה והכוונה. ביום החתונה שלך מגיע לך לקבל איפור מדויק ואיכותי אשר יבליט את היופי הטבעי שלך שלך ויגרום לך להרגיש יפה מאי פעם ביום המיוחד הזה.

לנו חשוב שהעור שלך יראה חי וגמיש, שתווי הפנים שלך יובלטו אך לא יוסתרו מתחת לכתמי צבע ושהאיפור יראה אוורירי, קליל וטבעי למשך שעות ארוכות. לשם כך אנו משתמשות בחומרים איכותיים וטכניקות מתקדמות כמו "אייר בראש"- מייק אפ ייחודי להתזה המחמיא לעורך, הנותן תחושה טבעית ולא נמרח גם לאורך שעות ארוכות.אנו מתאימות את האיפור לתווי פנייך, לאישיותך המיוחדת ולמראה הכללי שאת מבקשת כדי שתראי יפה ותרגישי נוח ביום המיוחד הזה.נגיע אלייך עד הבית כך שלא תצטרכי להתרוצץ ולהתאמץ אלא תוכלי להירגע ולהתארגן בנוחות בביתך הפרטי. בנוסף נוכל לעצב עבורך תסרוקת מושלמת אשר תחמיא לתווי פנייך ותשלים את המראה.

מלאי עכשיו את פרטייך בטופס מצד שמאל לתיאום פגישה אישית!

סטודיו נתי מור 054-8158555

תהליך קבלת כלה מתחלק לכמה שלבים:

בשלב הראשון ניתן לקבוע פגישת היכרות בסטודיו נתי מור, ללא תשלום וללא התחייבות.
בפגישה זו נבחן יחד את הנתונים הטבעיים שלך ואת המראה המבוקש, ונוכל להציע כיוונים לאיפור כלות ותסרוקות כלה עבורך. אורך הפגישה: כחצי שעה.

בשלב הבא, נתאם פגישת נסיונות איפור ושיער, בה תקבלי הדגמה מוחשית של סגנונות איפור כלות ותסרוקות המתאימים לך ולפי הקו שהגדרת. תוכלי לדעת אם את מרגישה שאת 'בידיים טובות', אם אנחנו מבינות אותך, ואם את מרגישה יפה.
פגישת נסיונות כרוכה בתשלום, ואורכת כשעה וחצי. לאחר תיאום הזמנה מסודרת, תקבלי מאיתנו ישירות לתיבת המייל שלך טופס התחייבות לעבודה וכן מידע חשוב על היערכות לקראת יום החתונה.

בין הנסיונות ועד החתונה, אנחנו לרשותך בכל שאלה, בקשה ורצון להתייעץ. ניתן לפנות אלינו בטלפון או במייל.

ביום החתונה את תוכלי לשבת בנחת במקום בו בחרת להתארגן, מוקפת באנשים האהובים עלייך בלבד, ואנחנו נדאג להביא אלייך את הסטודיו לאיפור כלות ותסרוקות כלה, כדי שתוכלי להתארגן בתנאים הטובים ביותר.

קראי מה מספרות הלקוחות שלנו על החוויה שעברו אתנו ביום החתונה