מה היתרונות של איפור כלה באייר בראש?

לאחרונה קיבלתי שיחת טלפון מכלה שאמרה שהיא חוששת מהטכנולוגיה הזו, של ה-אייר בראש.

זו לא הפעם הראשונה שאני נתקלת בלקוחות שאינן מכירות את טכניקת האייר-בראש, אבל תגובות ספקניות מפתיעות אותי כל פעם מחדש כי ברגע האמת, כלות וצלמים כאחד, נרגשים לגלות את הטכנולוגיה הזו שמצטלמת פשוט נהדר, ומשאירה את האיפור עמיד לאורך שעות ארוכות, גם כשהתנאים קשים. ההרגשה של האייר בראש קלילה וטבעית מאוד על הפנים, גם בקרב בנות שלא מורגלות במייקאפ.

הצלמים מסבירים  שהאייר בראש מצטלם טוב יותר בגלל הפיזור האחיד של המייקאפ והכיסוי האחיד ללא כתמים על העור (המצלמות רגישות לכל כתם). אחד הצלמים קרא לזה 'אפקט ה'פוטושופ' וכיוון להחלקה של העור ונטייתו לא להבריק.

איפור בהתזה: איך זה מתרחש?

עמוק בתוך תהליך איפור כלה, לאחר איפור עיניים כמעט מושלם, אני מגיעה לשלב ההתזה. לחלק זה של האיפור ייכנסו כל גווני איפור הפנים עצמם: המייקאפ העוטף את העור, ההצללות המחטבות, נקודות האור המדגישות וגם הסומק המקנה מראה בריא וחינני.

אני מנערת היטב את הבקבוקים ויוצקת מעט צבע מתוך אחד מהם, אל תוך הכוס הקבועה במכשיר ההתזה שלי. את הצבעים בכוס אני מחליפה לפי הצורך. אני מדליקה את הקומפרסור, וכולם מסביב משתתקים: השואו האמיתי מתחיל.

גברים אוהבים את זה כי זה מכשיר טכנולוגי.
נשים אוהבות את זה בגלל שזה עושה פלאים לעור הפנים.
אני אוהבת את הקסם שנוצר.

לא קל לראות את הצבע יוצא החוצה מבעד ל'אקדח' שלי, כיוון שהוא כל כך דליל ושקוף. מה שכן רואים, זה שלפתע עור הפנים של הכלה אחיד יותר, ללא מגע יד. עוד התזה, ועצמות הלחיים שלה בולטות יותר. עוד ריחוף באוויר וסומק בריא פושה בלחייה, כאילו דילגה בפרדסים עם אהובה.

"זה מדהים!" אומרות המלוות.
"וואו!" שמחים הצלמים, "זה מצטלם מעולה!!"
"אני בכלל לא מרגישה את זה על העור" אומרת הכלה.

אז מה ההבדלים בין איפור רגיל לאיפור בהתזה – איירבראש?

א. מרקם קליל

המייקאפים המסורתיים נעים בין מרקמים כבדים מאוד – מוצקים, לבין קלילים יותר – הנוזליים, אבל אין מייקאפ כל כך קליל ועדיין בעל יכולת כיסוי ועמידות כה טובות, כמו המייקאפים הייעודיים לאייר בראש. דרך אקדח ההתזה עובר מייקאפ דליל מאוד על בסיס סיליקון, שתכונותיו אלו מבטיחות גם קלילות מירבית וגם גמישות מירבית, כך שהמייקאפ עוטף את העור ואינו מתפקע במשך הזמן.

ב. פיזור אחיד

כשעובדים נכון, פיזור החומר הוא כל כך אחיד, שהתוצאה מזכירה הרבה פעמים החלקה של העור בפוטושופ. ללא מריחות, ללא תחושת כובד, וללא טלאים. גם העובדה שנדרש מעט מאוד פידור, בניגוד למייקאפים אחרים, מוסיפה לקלילות הזו.

ג. מעברי צבעים טבעיים לחלוטין

בעוד שבשיטה המסורתית, מניחים צבע אחד (למשל של מייקאפ בגוון העור) ולידו מניחים צבע בגוון אחר (למשל ורוד, של סומק), ואז מטשטשים ביניהם; בטכניקת ההתזה, הגוונים מעולם אינם 'מונחים' על העור, אלא מראש מגיעים אליו בצורת ענן אוורירי, מה שמאפשר לשזור אותם זה בזה באופן הרמוני לחלוטין. התוצאה: מראה קליל וטבעי מאין כמוהו.

ד. עמידות כבר אמרנו?

מכל המייקאפים העמידים שהכרתי עד היום, זהו בוודאות העמיד ביותר. הוא עמד במבחני ימי צילום מיוזעים, במקלחות חמות ואפילו בטבילה בים התיכון. אבל הבטחון הכי גדול שלי מגיע מהכלות עצמן. הן מדווחות שהאיפור פשוט לא זז!

כלה אחת אפילו סיפרה שהיתה כל כך שיכורה שנרדמה בלי להוריד שום דבר מהפנים והשיער, וקמה למחרת כאילו היא יכולה להתחתן שוב. מבחינתי זה אומר הכל.

תודה לכלות שלי: קלאריס, שרה, טליה, שלי ועדי.

המקום הכי שווה לאיירבראש, גם לשימוש פרטי – חנות אונליין פרושופ

צילומים: פשוט צילום | ינאי רובחה | אורן קאן | גיא אזולאי | חגי הירשפלד

 1. מיכל ניצן הגב

  אני ובת זוגתי השתמשנו באייר בראש לחתונה והאיפור היה מקסים!
  עמד כל היום (התחלנו את היום ב6 בבוקר) והחזיק עד שעות הערב במאוחרות (חתונת צהריים)
  הרבה יותר נעים ונוח מאיפור מייקאפ.
  וגם יצא ממש יפה בתמונות!

  🙂

להשאיר תגובה

שדות חובה מוסמנים ב *, האימייל שלך לא יפורסם