שיטת העבודה בסטודיו היא בגישה של “יופי מזווית שפויה”: יופי שמשאיר את האדם במרכז. גם אנחנו נשארות בפרופורציות, וזוכרות שהתסרוקת והאיפור באים לשרת את הלקוחה, ולא להיפך, ולכן אנו בונות תסרוקת ואיפור אשר מתייחסים ומדגישים קודם כל את הנתונים הטבעיים של הלקוחה. מתן ביטוי לדחף האמנותי שלנו מגיע רק אחרי כן, ורק בהסכמה הדדית.
העבודה כולה, גם בתסרוקות וגם באיפור, הינה מודולרית: היא נבנית בהדרגה. התקשורת עם הלקוחה חשובה לנו, ולכן אנו משתפות אותה בשלבים מסויימים, כך שאין הפתעות בסוף, אלא רק התכווננות משותפת ומדוייקת.

 

אנחנו מאמינות שיש הרבה יופי באנשים. שלפעמים היופי הזה מטשטש, דוהה קצת, או נח לרגע מאחורי התוצרים של עומס החיים – מתח, לחץ, חוסר זמן (לעצמך, ובכלל), עייפות… ושמאוד אפשרי, אפילו בנגיעות קטנות ממש, לנטרל את הסימנים האלה, וכבר מתחולל הקסם: היופי מתעורר מחדש.

אנחנו מאמינות שנשים יודעות מה טוב להן, וששווה להקשיב להן. שהן ירגישו הכי בנוח בעולם, אם יהיה סנכרון בין התחושה הפנימית למראה החיצוני שלהן. שלמרות שהן באות לקבל ‘חוות דעת מומחה’, הן עדיין מכירות את עצמן טוב יותר ממה שאנחנו אי פעם נכיר, ולכן המראה שלהן צריך לשקף גם את האישיות הייחודית שלהן.

אנחנו מאמינות שלקוחות זכאיות ליחס אישי, מיוחד, סבלני, מפרגן ותומך, ולכן אנחנו נעשה הכל כדי להנות ביום האירוע שלהן, יחד איתן.

אנחנו מאמינות שהלקוחות שלנו הן מעניינות. אנחנו מתעניינות בניואנסים הקטנים, ומשתדלות לתת להם מענה.

אנחנו מאמינות שעבודה טובה נעשית באהבה. לכן אנחנו דואגות להטעין את עצמנו באופן שוטף באהבה ובהשראה.

אנחנו מאמינות, ומקוות, שזה עובר הלאה.

 

לקריאת המלצות של לקוחות שמספרות על ההתנסות והיום הגדול לחצי כאן